Menü
Sepetim

Eğitim Danışmanlığı

Eğitim Danışmanlığı


Eğitim Danışmanlığı alarak kariyerine yeni bir yön vermek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hayalinizdeki ülke, okul ya da eğitim hakkında güvenilir ve tecrübeli danışmanlarımız sizi en doğru şekilde yönlendirir, sorularınıza aradığınız yanıtları bulursunuz. Todes Academy olarak yurtiçi ve yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimizle sizi hayalinizdeki eğitim fırsatına ulaştırıyoruz. Gelin verdiğimiz hizmetleri ve kapsamını daha yakından anlatalım.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı


Yurtdışı eğitim danışmanlığı kapsamında eğitimine yurtdışında devam etmek ya da yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilere araştırma, başvuru ve süreç gereklilikleri konusunda danışmanlık sunuyoruz.

Arayışınıza en uygun kolej, üniversite, dil okulu, çalışma izinli diploma, sertifika ya da stok programları hakkında detaylı bilgi almak ve en doğru kararı vermek için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçin.

Bu süreçte başvurunun gerçekleştirilmesi, belgelerin en doğru şekilde hazırlanması, vize başvuru işlemleri takibi ile gidilecek ülkede ulaşım, konaklama, karşılama gibi gereklilikleri Todes Academy uzman kadrosu ile kısa zamanda, kolayca halledin.

Neden Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Almalısınız?


1. Kurumlar hakkında kapsamlı bilgi sahibi olursunuz
2. Gideceğiniz ülke hakkında kapsamlı bilgi sahibi olursunuz
3. Araştırma, tercih ve yerleştirme süreçlerinde tüm adımlara hakim olursunuz
4. Vize işlemlerini en kısa yoldan, güvenle halledersiniz
5. Gideceğiniz ülkede konaklama ve ulaşım gibi tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla çözmüş olursunuz
6. Süreç stresini yaşamadan hayalinizdeki eğitime kavuşursunuz

Yurtiçi Eğitim Danışmanlığı


Yurtiçi eğitim danışmanlığı kapsamında eğitimine Türkiye’de devam etmek isteyen yerli ve yabancı öğrencilere araştırma, başvuru ve süreç gereklilikleri konusunda detaylı danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Özellikle yurtiçi üniversiteleri tercih etmek isteyen yabancı öğrencilerin yurtiçindeki karşılama, konaklama, ulaşım gibi gereklilikleri ile üniversite tercihi, kayıt işlemleri gibi tüm süreçlerini danışman kadromuz ile takip ederek kolaylaştırıyoruz.

Neden Yurtiçi Eğitim Danışmanlığı Almalısınız?


1. Türkiye’deki tüm eğitim kurumları hakkında detaylı bilgiye ulaşırsınız
2. Sınav başvurusu sürecini en doğru ve kolay şekilde halledersiniz
3. Sonuçlar, tercih ve seçme yerleştirme dönemlerinde en doğru şekilde karar alırsınız
4. Üniversite kaydı, konaklama, ulaşım gibi tüm gereksinimlere tek yerde cevap bulursunuz

Kariyeriniz için bugün karar verin ve Todes Academy Danışmanlık hizmetlerinden yararlanın. Danışmanlarımıza ulaşmak için bizi arayın ya da WhatsApp Destek Hattı’na mesaj bırakın.