Menü
Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

 

Eğitimlerin katılım tarihi yok, dilediğiniz zaman kayıt olarak eğitimlere katılabilirsiniz.Katılmak istediğiniz eğitime ait sayfada Hemen Kaydol butonuna tıklayarak hızlıca kayıt oluşturabilirsiniz. Eğitim danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlar.Eğitim Danışmanlarımıza her gün 09.00-21.00 saatleri arasında GSM ve Whatsapp Destek Hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.03123720015 veya 05526457115 numaralı telefonlardan Eğitim Danışmanlarımıza ulaşabilir ya da 05527357115 numaralı telefondan Whatsapp Destek Hattı'na ulaşabilirsiniz.Todes Academy olarak Kişisel Gelişim Kursları, Mesleki Eğitimler ve Uzmanlık Eğitimleri veriyoruz. Web sitemizde olmayan eğitimler için de Özel Eğitim Talebi oluşturabilirsiniz. 
Eğitimlerimizin hepsi online eğitimdir, yüz yüze eğitimlerimiz bulunmuyor.Todes Academy'den aldığınız eğitimlerin sınavları, online olarak internet üzerinden uygulanıyor.Sınavı başarıyla tamamlamanız halinde sertifikanız maksimum 15 günde elinize ulaşıyor.Todes Academy'den aldığınız eğitimler talebinize göre ;


Uluslararası Sağlık ve Eğitim Federasyonu,

Dünya İşitme Engelliler ve Engelliler Federasyonu,

Yeditepe Üniversitesi,

Kıbrıs İlim Üniversitesi,

Akdeniz Üniversitesi,

Gedik Üniversitesi,

Esenyurt Üniversitesi,

Altınbaş Üniversitesi,

Piri Reis Üniversitesi,

Ayvansaray Üniversitesi tarafından sertifikalandırılır.Almaya hak kazandığınız sertifika ücretsiz kargo ile adresinize posta yolu gönderiliyor.Websitemizden özel eğitim talebi oluşturabilirsiniz.Sertifikalı kişisel gelişim kursları ilgi duyduğunuz alanda bilgi ve beceri kazanmanızı sağlayan eğitimlerdir.Sertifikalı Uzmanlık Eğitimleri, mesleki kariyerinizde hedeflediğiniz alanda uzmanlık kazandırmaktır. Sınavı başarı ile tamamlamanız durumunda Uzmanlık sertifikası almaya hak kazanırsınız.Sertifikalı Mesleki Eğitimlerin amacı, kariyer konusunda hedeflediğiniz alanda yeni bilgi ve beceriler kazandırmaktır. Sınavları başarı ile tamamlamanız durumunda Mesleki Eğitim sertifikası almaya hak kazanırsınız.Mesleki Yeterlilik Belgesi, herhangi bir meslekte Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından belirlenen nitelik ve yeterliliklerin karşılanması durumunda almaya hak kazanılan belgedir. Mesleki Yeterlilik Belgesi ile kursiyerler yeterli donanıma sahip olduklarını belge ile ispat edebilir.

5544 sayılı kanun gereğince, bu meslek dallarında yeterlilik belgesi olmayan kişiler çalıştırılamaz.


Sınavı başarı ile tamamlamanız halinde sertifikanız anında e-devlet hesabınızda  görüntülenebilir.Sertifikaların geçerlilik süresi yoktur, ömür boyu geçerlidir.Sertifikalar yurt içi ve yurt dışı olmak üzere tüm kamu ve özel kurumlarda geçerlidir.Online eğitimlerin ödemelerini Havale/EFT olarak ya da Kredi Kartı ile taksitli olarak yapabilirsiniz.Ancak eğitim ücreti ödendikten sonra eğitime erişim sağlayabilirsiniz.Satın almış olduğunuz eğitimlerden cayma hakkınız bulunmuyor.