Menü
Sepetim

Hakkımızda

Todes Academy, kişisel gelişim ve kariyer gelişimi konusundaki tüm eğitim taleplerine sertifika onaylı çözümler sunan, yeni nesil bir eğitim kurumudur. Alanında uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimlere dair sertifikalar eğitim kapsamına göre üniversite onaylı ya da Federasyon onaylıdır. Yeterli içerik ve nitelikli bilgilerle donatılmış eğitimler ile sektöre tam donanımlı ve kalifiye iş gücü yetiştirilmesi hedeflenmiştir. Pek çok farklı alanda geniş eğitim yelpazemiz ile kariyer planlamanıza destek oluyor, başarınızı size özel hazırlanan sertifikalar ile taçlandırıyoruz.

Ustası olduğunuz işin yeterlilik belgesini Todes Academy danışmanlığı ile alın. Mesleki Yeterlilik Belgesi gerektiren meslekler için tamamen ücretsiz ön başvuru danışmanlığı  sağlayarak süreci sizinle beraber sonuna dek takip ediyoruz.

Vizyon

Kariyer planlaması adına yeni bir meslek öğrenmek isteyen ve yapmış olduğu mesleği yeterlilik belgesi ile desteklemek isteyen herkese uygun eğitim ve danışmanlık çözümleri sunarak istihdamın artırılmasına katkıda bulunmak.

Misyon

Geniş bir eğitim yelpazesi sunarak farklı ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunarak eğitime erişim imkanlarını arttırmak.

Sertifikalı Eğitim Programları


Sertifikalı eğitim programları ile yeni bir meslek öğrenebilir, kariyerinizi farklı eğitim ve sertifikalarla destekleyebilirsiniz. Eğitimlere dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden erişebilir sertifikanıza kısa bir sürede sahip olabilirsiniz.

Mesleki Yeterlilik Belgesi


Mesleki yeterlilik belgesi ile tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfa giren mesleklerde sertifikanızı alarak, mesleki ustalığınızı yeterlilik belgeniz ile destekleyin. Todes Academy danışmanlığı ile ön başvurunuzu hemen yapabilir süreç sonuna dek eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.